Volejbalová přípravka v polských Komprachcicích

Už od září se 30 malých volejbalistů a volejbalistek schází v pondělí na tréninku žákovské přípravky. Běháme, skáčeme, házíme, chytáme a od listopadu už také trochu "pinkáme". Protože rádi soutěžíme a hra je nejlepší učitel, využili jsme nabídky TJ Město Albrechtice k účasti na česko-polské volejbalové Grand –  Prix. Tento projekt podpořený grantem ESF organizuje polský GOSIR Komprachcice.

 

  

 

 Naše družstvo ve složení Veronika Daňková, Klára Klimešová, Nikol Slejšková, Adriana Zivčáková a Johana Handlířová si po premiéře v prosinci v Městě Albrechticích, udělalo v sobotu výlet do polských Komprachcic. Mladší žákyně soutěží v tzv. minivolejbale, který hrají pouze 4 hráčky na zmenšeném hřišti. Dívky odsadily 4. místo za Komparchcicemi A, TJ Město Albrechtice, Komparchcicemi B a na své první vítězství ještě pořád čekají, přesto si zaslouží velikou pochvalu za zlepšení a herní nasazení.

text: K. Handlíř, foto: J. Zivčák

 

   

Nejnovější příspěvky
Archivy