Školní volejbalová liga – 1. kolo

V sobotu 16.1. se v Krnově uskutečnilo 1.kolo Školní volejbalové ligy, vypsané pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií 8.tříd a mladších. Bojů se zúčastnilo  pět smíšených žákovských týmů okresu Bruntál. V družstvech nastoupil vždy jeden učitel. Turnaj se hrál systémem každý s každým na dva hrané sety do 21 bodů v tělocvičnách ZŠ Smetanův okruh.

 

 

 

Po kvalitních výkonech všech volejbalistů se z vítězství radoval nejlépe připravený tým ZŠ Žižkova Krnov. Naše družstvo skončilo na kvalitním třetím místě. Vzhledem ke věku hráčů je to slibný vklad do budoucna.

 

 

Výsledky 1.kola:

 

          1. ZŠ Žižkova Krnov B

          2. ZŠ Žižkova Krnov A 

          3. ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov

          4. ZŠ Bruntál

          5. ZŠ Zátor

 

text: L. Křehlík, foto: L. Váňa

Nejnovější příspěvky
Archivy