Velká cena ZOO

Koncem března se naši žáci zúčastnili již tradiční vědomostní soutěže Velká cena ZOO. Poprvé nebylo zvoleno téma zoologické, nýbrž  botanické- Dřeviny ČR.Vzhledem k tomu, že naše škola byla zapojena do projektu Město stromů, bylo zvolené téma mnohým soutěžícím blízké. Celkově se zúčastnilo 296 družstev z celého Moravskoslezského kraje. Je příjemné konstatovat, že dvě z našich družstev měla jen pověstný krůček k postupu do finále.

Nejlépe se umístily holky ze 7. M- Elisabet Vasiliadisová, Radka Cabáková, Eliška Krejčí, Helena Trojková a Petra Koudelková, kterým finále uniklo o pouhé tři body. O pár bodů za nimi skončily holky z 9.M. Blahopřejeme! Ostatním, kteří se mimochodem všichni umístili v první polovině startovní listiny, děkujeme za účast. Věříme, že tato soutěž dodala potřebnou důvěru ve své schopnosti a vědomosti všem zúčastněným a bude dobrou motivací pro ostatní.

 

Text a foto: Barbora Caknakisová    Pro ty z vás, kteří si chtějí vyzkoušet testy nanečisto:     

Velká cena ZOO – kategorie 1 str. 1

Velká cena ZOO – kategorie 1 str. 2

Velká cena ZOO – kategorie 2 str. 1 

Velká cena ZOO – kategorie 2 str. 2 

Nejnovější příspěvky
Archivy