Pohár rozhlasu

Ve velké konkurenci j jsme se neztratili. Ve středu 19. května se konalo okresní kolo v atletice pro starší  žáky. Zastoupení  jsme měli ve všech kategoriích tj. mladší žákyně, starší  žákyně, mladší žáci a starší žáci. Nechyběli jsme ani na stupních vítězů.

  

 Ve skoku dalekém se na krásném druhém místě umístila Elisabet Vasiliadisová ze 7.M a na třetím místě ve vrhu koulí Andreas Kosteas z  9.M.  Kromě disciplín jako je běh na 60m, běh na 800m,  běh na 1500m, skok vysoký,  skok daleký, hod kriketovým míčkem,  jsme závodili i v běhu na 4x60m. Na start štafety mladších žákyň se postavila tato děvčata: Elisabet Vasiliadisová, Markéta Ondřejová, Michaela Vlačuhová a Daniela Kotrlová, štafeta mladších žáků byla ve složení: Jan Ďurník , Daniel Kotásek, Tomáš Nepožitek a  Václav Chrobák. Starší hoši běželi ve složení:  Lukáš Bajusz, Viktor Vranka, Daniel Gottvald a Andreas Kosteas.

  

Všem našim závodníkům bych chtěla poděkovat za reprezentaci  školy .

 

text a foto: J. Klimenková

Archivy