Sváteční ráno s pohádkou

 Žákyňky 4.B Marie Hamplová, Kristýna Lukešová, Kristýna Ballayová a Johana Handlířová se rozhodly popřát svým mladším spolužákům k Mezinárodnímu dni dětí pohádkou. Celý květen, v každé volné chvilce, o přestávkách i po vyučování zkoušely své divadelní představení Domeček z makovice.

  

 V pracovních činnostech a ve výtvarné výchově vytvořily les, velkou makovici i pohádkové hrdiny, moudrého mravenečka, zlatého broučka, zvědavého komára, zlou vránu a vosy záchranářky. To vše za nenápadné pomoci a dozoru paní učitelky Jany Ulmové.

  

A dnes ráno? Tréma ani strach na malých divadelnicích nebyly znát. PREMIÉRA se alespoň podle potlesku prvňáčků vydařila na výbornou. Děkujeme a jen tak dále.

 

text a foto: Karel Handlíř

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy