Spolu jsme to zvládli – po druhé

Stejně jako třída 1.B, tak i prvňáčci z „céčka“ už mají za sebou adaptační noc ve škole, kterou všichni zvládli na velkou jedničku. Po příchodu do školy a rozloučení s rodiči se děti v průběhu pátečního podvečera zábavnou formou seznámily s nejdůležitějšími osobami školy (od pana ředitele až po pana školníka a paní uklízečky), vyzkoušely si cestu školou se zavázanýma očima a dokonce prošly „bažinou“.

   

Mezi jednotlivými činnostmi každý zvládl i namalovat obrázek pro „svého“ šesťáka. Sobotní dopoledne pak trávily společně se žáky 6.M třídy. Pomocí provázku si každý šesťák vylosoval jednoho prvňáčka a při hrách “ledolamkách“ se snažily všechny dvojice navzájem poznat a dovědět se o sobě co nejvíc.

   

Na závěr si předaly malé dárečky a každý obdržel tričko s logem projektu Spolu to zvládneme. Tímto jsme nastartovali vzájemnou spolupráci 1.C a  6.M, která by měla pokračovat nejen v průběhu tohoto školního roku, ale i v letech příštích.

   

Už teď se na ni moc těšíme! 

                                                                                 Jana Zdráhalová, tř. uč. 1.C

Předchozí

Nejnovější příspěvky
Archivy