Ten umí to a ten zas tohle

Všechno to začalo pohádkou, kterou děti měly za úkol rozpoznat a věřte mi, byl to úkol velmi nelehký. Po pohádce, kdy se nervozita soutěžících trošku vytratila a atmosféra ve třídě se uvolnila, to mohlo vše začít naplno. Téměř všechny děti z I. oddělení ŠD se sešly v úterý odpoledne, aby předvedly svým kamarádům, v čem je kdo výjimečný.

   

Některé děti se pečlivě celý víkend připravovaly, aby svým spolužákům ukázaly to nejlepší. Někdo zpíval, někdo hrál na klavír nebo na flétnu, měli jsme tu i básníky a čtenáře, nechyběli ani sportovci, malé gymnastky a karatisté.

    

Nejúžasnější však byli malí kouzelníci, kteří skutečně uměli čarovat a kouzlit s kartami. Přísná porota pečlivě sledovala, hodnotila a zapisovala body všem soutěžícím.

    

Rozhodování však bylo složité, protože všechny děti byly velmi šikovné. Nakonec porota vybrala šest nejlepších výkonů.

Lucinka Gadasová (sólový zpěv /za odvahu)

Maruška Lászlová (prvky moderní gymnastiky)

Kristýnka Zouharová (hra na klavír /obouruč)

Natálka Nevřelová (hra na flétnu)

Matýsek Tabach  (ukázka bojového umění)

Davídek Tyll  (malý kouzelník  /Kožíškův nový konkurent) 

Všem ostatním soutěžícím gratulujeme za vynikající výkony a budeme se těšit i na ostatní děti, které si pro nás na příště určitě něco připraví.

 

Text a foto: B. Šrubařová

Archivy