První taneční večírek žáků předtaneční výchovy

Těšení, obavy, tréma, úleva, radost. Tak nějak bychom mohli popsat závěrečný taneční večírek našich deváťáků. Ve středu 2. února se tělocvičnou školy linuly nejen tóny waltzu, valčíku, blues a spousty dalších tanců, ale linuly se také vůně všech těch dobrot, které naši tanečníci připravili, aby pohostili své rodiče a učitele.

   

Zvědaví rodiče a prarodiče přišli podpořit odvážné absolventy kurzu předtaneční výchovy, zatančili si s nimi, dokonce si vyzkoušeli, co taková výuka tance obnáší, a zdárně zdolali jeden z country tanců.

   

Všichni absolventi kurzu obdrželi různá ocenění a tituly např. za pevné držení, nejlepší skluz či plíživé kroky v tangu. V tombole pak šťastlivci vyhráli malé ceny.

     

Pánové pak darovali svým dámám červenou růži, která jim bude tento jejich první večírek připomínat. A že to našim děvčatům slušelo! Samozřejmě i hoši prokázali, že společenské odění dovedou nejen nosit, ale že se v něm umějí i noblesně chovat.

   

Děkujeme všem sponzozům, rodičům, že pomohli vytvořit příjemnou atmosféru a zejména našim tanečníkům patří poděkování za píli, odvahu a odhodlání pokořit tanec.

 

text: Magdaléna a Karel Handlířovi

foto: Hana Wiedemanová a Filip Andziol

 

     

 

     

  

     

 

     

 

     

 

      

 

 

 

Nejnovější příspěvky
Archivy