Sběr papíru

27.1.2011 byl na naší škole velký den. Soutěžilo se ve sběru papíru o zajímavé ceny.

Už od listopadu, kdy byla soutěž vyhlášena, se všech volných prostorách domů, bytů a garáží hromadily spousty papíru. Každý chtěl vyhrát. Sbíraly se knihy, časopisy, sešity i letáky. Děti obcházely prarodiče, sousedy, obchody … Aby toho ve čtvrtek přinesly co nejvíc.

Protože všichni se opravdu snažili, museli jim s cestou do školy pomoct rodiče. A tak se u školy ráno i odpoledne střídalo jedno auto za druhým a pavilon B se pomalu ztrácel pod hromadou papíru. A jak to dopadlo?

 

1. místo – mp3 přehrávač s rádiem – Daniel Kotásek ze 7.A za 603 kg papíru 

2. místo – balíček sladkostí – Barbora Stavinohová ze 6.A za 358 kg papíru

jeden den navíc ke školnímu výletu získala třída 7.A za 1058 kg papíru

Výhercům blahopřejeme, všem ostatním děkujeme a těšíme se na příští sběrovou akci. 

 

   

     

Nejnovější příspěvky
Archivy