Soutěž nejmenších recitátorů

Ve středu 16.února se sešly děti z 1., 2. a 3. tříd, aby poměřily své dovednosti v přednesu poezie nebo prózy. O tom, že je mezi dětmi o recitaci stále zájem, svědčí velký počet účastníků. První třídy reprezentovalo 11 dětí, druhé a třetí třídy, které soutěžily společně, 21 dětí.

 

   

           

 Porota měla náročný úkol, protože všichni účastníci byli výborně připraveni. Recitátoři podali skvělé výkony a vysloužili si velký potlesk nejen od ostatních soutěžících, ale také od rodičů a kamarádů, kteří je přišli povzbudit.

 

   

 

A jak jejich recitátorské klání dopadlo? Porota rozhodla takto:

 

  1. kategorie = 1.třídy :           

1. místo  Viktorie FOKSOVÁ  –  1.C

2. místo  Klára VONDROVÁ  –  1.C

3. místo  Denisa SZMEKOVÁ  –  1.B  

  1. kategorie = 2.a 3. třídy:    

1. místo  Klára ČEPOVÁ  –  3.B

2. místo  Hana NEVÍDALOVÁ  –  3.B

3. místo  Samuel SOVADINA  –  2.B 

Všem výhercům ještě jednou gratulujeme a Viktorce Foksové a Klárce Čepové budeme držet pěsti v okresním kole soutěže recitátorů, kam obě postoupily.    

                                                                             Text Jana Matějková, foto Hana Štechová 

 

Nejnovější příspěvky
Archivy