Šplhouni v akci

Také čtvrťáci a páťáci si „šplhli“. V pondělí 14.března proběhla v naší tělocvičně soutěž ve šplhu. Chlapci i dívky čtvrtých a pátých tříd soutěžili ve čtyřech kategoriích. Všichni zúčastnění si vedli velmi dobře. Obdivuhodný výkon předvedla Jana Sovadinová z 5.B. Jako jediná vyšplhala  v čase pod 6 sekund. Její čas měl hodnotu 5,51 s.  

   

Konečné výsledky: 

 

4.třídy  dívky :

5.třídy dívky:

1.Semianová P.

2.Tuhá B.

3.Pánková B.

1.Sovadinová J.

2.Janovská Z.

3.neudělena

 

   

  

4.třídy chlapci:

5.třídy chlapci:

 1.Piska J.

2.Král L.

3.Gabaj V.

1.Liška J.

2. Liška R.

3. Choma D.

 

Všem vítězům blahopřejeme.

                                                                             

Text a foto:  Bokischová L., Havlíčková P., Galušková M.

Nejnovější příspěvky
Archivy