Naše recitátorky byly úspěšné

Není tomu tak dlouho, co na naší škole proběhla školní kola soutěže v recitaci. Vítězky všech kategorií nás reprezentovaly v pondělí 7. března v kole okresním, které se konalo v SVČ „Méďa“. Své recitátorské dovednosti se vydala poměřit Viktorka Foksová (1.C), Klárka Čepová, Hanka Nevídalová (obě 3.B), Kateřina Křištofová (5.A), Johanka Handlířová (5.B), Patricie Schrammová (6.M), Radka Cabáková (8.M) a Aneta Loučanská (9.M).

 

   

           

Ve velkém množství účastníků se naše děvčata neztratila. Ve 4. kategorii, kde soutěžili žáci 8. a 9.tříd, obsadila Radka Cabáková 3.místo. Johanka Handlířová v kategorii žáků 4. a 5.tříd zvítězila a vybojovala si tak postup do krajského kola, které se bude konat 19. dubna v Ostravě.

 

 

           

Všem účastnicím děkujeme za vzornou reprezentaci, vítězkám gratulujeme a Johance budeme všichni držet pěsti v krajském kole.

Text a foto: J. Matějková

Nejnovější příspěvky
Archivy