Výprava za slony do Ostravské ZOO

Měsíc březen byl mezi příznivci biologie opět ve znamení soutěže ZOO Ostrava. Již po několikáté se 15 žáků z naší školy vypravilo do Ostravy, aby reprezentovali naši školu na soutěži.Letošním jarním tématem byli SLONI, kteří byli v Ostravě v posledním období stale žhavým tématem. Tři skupiny po pěti žácích se museli utkat nejen se znalostmi z oblasti biologie slonů a jejich teritorii, ale také s historií ostravské ZOO.Žáci se na soutěž poctivě připravovali a studovali. Nejúspěšnější z našich tří družstev bylo opět družstvo svědomitých žákyň z 8.M ve složení E. Vasiliadisová, R. Cabáková, H. Trojková, P. Koudelková a E. Krejčí. Děvčata se poprala s testem velmi dobře.Bohužel tentokrát bylo štěstí na straně jiných a do dalšího kola žádné naše družstvo nepostoupilo. Doufám, že tato malá šmouha na účasti žáky neodradí a příští kolo, které se bude konat na podzim, se bude naše škola opět účastnit této krajské soutěže. Všem žákům děkujeme a k dosaženým úspěchům gratulujeme.Irena Štěpánková

     

Nejnovější příspěvky
Archivy