Program oslav 50 let školy

Oslavy 50 let školy budou probíhat 16. a 17. září 2011. V pátek 16. 9. bude tzv. den otevřených dveří, kdy absolventi, bývalí učitelé a další zájemci budou mít možnost navštívit školu v době vyučování a podívat se, jak vypadá současná výuka. Hlavní část oslav proběhne v sobotu 17. 9., kdy v prostorách školy dojde k setkání absolventů a učitelů všech generací, které školou prošly.

Program oslav
pátek 16. záříDen otevřených dveří (8:00 – 15:00)
– prohlídka školy
– zhlédnutí běžné výuky (do 13:30)
– výdej objednaných almanachů, prodej neobjednaných almanachů
– drobné doprovodné akce (bude upřesněno)

sobota 17. září – Den oslav (7:30 – 14:00)
– prohlídka školy
– setkání absolventů a učitelů všech generací
– posezení ve třídách a dalších prostorách školy
– zhlédnutí dobových materiálů (fotografie školy a tříd, učebnice, nástěnky, …)
– výdej objednaných almanachů, prodej neobjednaných almanachů
– oficiální projevy k 50. výročí školy (12:00)
– drobné doprovodné akce (bude upřesněno)
– hromadné foto účastníků oslav (13:00)
– slavnostní posezení současných a bývalých učitelů (15:00)

Detaily programu se budou ještě upřesňovat. Případné srazy jednotlivých tříd si organizují samy třídy.

Almanach k 50. výročí školy Výroční almanach šel již do tiskárny – má 296 stran, 370(!) obrázků a zachycuje celou dosavadní historii školy od roku 1961 do roku 2011. Součástí almanachu jsou také seznamy všech absolventů a učitelů. Cena za kus je 250 Kč. Almanach bude prodáván ve škole během dnů oslav, ale vzhledem k omezenému počtu doporučujeme objednat si jej předem. Dotisk nebude možný. Objednávat je možné osobně v kanceláři školy (přes prázdniny v dopoledních hodinách) nebo písemně poštou na adresu Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, 794 01 Krnov pomocí formuláře objednavkaalmanach.pdf (34 kB). za přípravný výbor Filip Andziol

Nejnovější příspěvky
Archivy