Program ŠD v době ředitelského volna

V den ředitelského volna dne 14.10.2011 bude pro děti, které jsou přihlášeny k pobytu ve školní družině na školní rok 2011-2012 připraven náhradní program. Školní družina bude v provozu od 8:00 hod. do 14:30 hod. Děti se sejdou na pavilonu B (prosím zvonit na zvonek označený ranní družina). Na tento den nemají děti zajištěný oběd ve školní jídelně.

 

Pro děti bude připravená „Cesta pohádkovým lesem“, která bude plná překvapení, pohádkových postav, nadpřirozených bytostí a hlavně nelehkých úkolů, které budou děti cestou plnit. Za každý správně splněný úkol čeká děti sladká odměna. Více informací sdělovat nelze, protože by to pro děti nebylo žádné překvapení. S sebou si děti vezmou svačinku, pití, vhodné oblečení a obutí, pláštěnku. Vzhledem k tomu, že to bude celodenní výlet, /pokud bude vhodné počasí/ si děti do batůžků přibalí ještě párek  a na Ježkově paloučku si společně oběd upečeme. V případě nepříznivého počasí bude pro děti připraven náhradní program ve škole a v tělocvičně. Děti si přinesou přezůvky a pouzdro.

 

Text: B. Šrubařová

Archivy