Itálie, den první:

V sychravém podzimním popoledni se naše výprava vydává na teplý slunečný jih. Nálada je výborná, pan řidič ještě lepší. Mračna a zimu Alpy na jih nepouštějí a tak se probouzíme do jasného a krásného dne. Před autobusem na nás ráno čekají croissanty s horkým čajem, nádhera. Do Florencie vjíždíme brzy ráno, v očekávání a mírném napětí.

    

To povoluje po vřelém přijetí ve škole a setkání s hostitelskými rodinami. Prohlížíme si školu vedeni italskými studenty. Nahlížíme do probíhajících hodin, ve florentské knihovně se setkáváme s paní ředitelkou.

    

Prezentujeme videonahrávky své projektové práce a náležitě si to užíváme.

   

Těšíme se na tradiční italskou kuchyni. A skutečně! Oběd o šesti chodech za 7 euro je výtečný.

    

Po obědě se rozcházíme do hostitelských rodin, na siestu, nakupování a … to be continued…

Zdraví 17 cestovatelů.

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy