Hallo!!! Halloween volá!

Rok s rokem se sešel a opět přišel čas, na který se děti pokaždé velmi těší. Všechny obléknou strašidelné masky a vydají se v podvečer koledovat sladkosti.

    

Také tento rok si žáci třetích a čtvrtých ročníků vyzkoušeli  své schopnosti a dovednosti v zajímavých soutěžích a procvičili znalost anglického jazyka.

   

Nejdříve se ve svých třídách seznámili s historií tohoto svátku, proměnili se z žáků na strašidelné bytosti a potom se vydali do přítmí hudebního klubu Kofola plnit zajímavé úkoly, za které je v závěru čekala sladká odměna.

   

Na konci celé akce proběhla také promenáda masek a ty nejzajímavější byly oceněny diplomy a sladkostmi. Velký dík patří také žákům deváté třídy, p. uč. A.  Dlabajové, učitelům 3. a 4. tříd a M. Hradečnému, kteří se na přípravách rovněž podíleli.

 

text a foto: P. Havlíčková

   

 

Archivy