Prezentační výstava středních škol

24. listopadu od 16.30 do 18.00 hodin se na naší škole v prostorách pavilonu A uskuteční prezentační výstava středních škol. Pozvány jsou školy z Krnova, Bruntálu, Města Albrechtic, Horního Benešova a Opavy. Výstava je určena všem, kdo se zajímají o svou budoucí pracovní kariéru a o možnosti studia nebo vyučení po ukončení základní školy, žákům i jejich rodičům.

24. listopadu od 16.30 do 18.00 hodin se na naší škole v prostorách pavilonu A uskuteční prezentační výstava středních škol. Pozvány jsou školy z Krnova, Bruntálu, Města Albrechtic, Horního Benešova a Opavy. Výstava je určena všem, kdo se zajímají o svou budoucí pracovní kariéru a o možnosti studia nebo vyučení po ukončení základní školy, žákům i jejich rodičům. Využijte příležitosti pohovořit si se zástupci středních škol o nabídce studia, podmínkách pro přijetí a získejte další důležité informace, které vám pomohou zvolit vhodný studijní nebo učební obor a školu.

Účast přislíbily tyto školy:

Gymnázium Krnov

Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu Krnov

Střední pedagogická a Střední zdravotnická škola Krnov

Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání Krnov

Střední škola průmyslová Krnov

Střední umělecká škola varhanářská Krnov

Obchodní akademie a Střední zemědělská škola Bruntál

Střední odborná škola Bruntál

Střední průmyslová škola Bruntál

Soukromá střední škola PRAKTIK, s. r. o. Horní Benešov

Střední škola zemědělství a služeb Město Albrechtice

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Opava

Obchodní akademie Opava

Střední odborné učiliště stavební Opava

Střední průmyslová škola stavební Opava

Střední škola poštovních a logistických služeb Opava

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava

                                                                             Kamila Koukolová

                                                                           výchovná poradkyně

Archivy