Podzimní dílny 1. tříd

      Ve čtvrtek 10 listopadu bylo pravé podzimní počasí. Zamračeno, mlha a sychravo. Počasí jako stvořené na vyrábění a jak jinak než s podzimní tematikou. Děti prvních tříd si na pomoc pozvaly do svých tříd rodiče a tak jsme si společnými silami vyrobili nejen létající duchy nad tajemným hradem, ale také krásný barevný svícínek a veselého draka.

    

Maminky i tatínci byli stejně zaujati prací jako děti. A když jsme výrobky dokončili a uklidili třídy, vydali jsme se dlouhým lampiónovým průvodem kolem řeky Opavice, kde světýlka našich lampionů obzvlášť krásně svítila.

    

Všechno dobře dopadlo a my strávili moc hezké čtvrteční odpoledne u nás ve škole.
Těšíme se na další společné akce dětí a rodičů.
                                                                 
                                                                         Zapsala: Iva Hoferková
                                                                         Foto: Petra Pokorná
                               

Archivy