Podzimní dílny prvňáčků

Ve čtvrtek 10. listopadu bylo pravé podzimní počasí. Zamračeno, mlha a sychravo. Počasí jako stvořené na vyrábění a jak jinak než s podzimní tematikou. Děti prvních tříd si na pomoc pozvaly do svých tříd rodiče a tak jsme si společnými silami vyrobili nejen létající duchy nad tajemným hradem, ale také krásný barevný svícínek a veselého draka.

Ve čtvrtek 10. listopadu bylo pravé podzimní počasí. Zamračeno, mlha a sychravo. Počasí jako stvořené na vyrábění a jak jinak než s podzimní tematikou. Děti prvních tříd si na pomoc pozvaly do svých tříd rodiče a tak jsme si společnými silami vyrobili nejen létající duchy nad tajemným hradem, ale také krásný barevný svícínek a veselého draka.

Maminky i tatínci byli stejně zaujati prací jako děti. A když jsme výrobky dokončili a uklidili třídy, vydali jsme se dlouhým lampiónovým průvodem kolem řeky Opavice, kde světýlka našich lampionů obzvlášť krásně svítila.

Všechno dobře dopadlo a my strávili moc hezké čtvrteční odpoledne u nás ve škole.Těšíme se na další společné akce dětí a rodičů.

Text: Iva Hoferková, Foto: Petra Pokorná

Nejnovější příspěvky
Archivy