Máme dobré “šplhouny”.

Žáci naší školy zvítězili v okresním kole soutěže ve šplhu v závodech družstev. Závodilo se v soutěži družstev, počítaly se dva nejlepší časy ze tří pokusů každého závodníka a ty se pak sčítaly. Naši žáci díky nervozitě první časy trochu pokazili. Druhé pokusy už byly mnohem veselejší …

Žáci naší školy zvítězili v okresním kole soutěže ve šplhu v závodech družstev. Školu reprezentovali žáci Josef Chytil z 6.M, Viktor Zapletal a Aleš Bažo ze 7.M a Ondřej Hilgert ze 7.B v kategorii 6. – 7.tříd. Závodilo se v soutěži družstev, počítaly se dva nejlepší časy ze tří pokusů každého závodníka a ty se pak sčítaly. Naši žáci díky nervozitě první časy trochu pokazili. Druhé pokusy už byly mnohem veselejší a třetí nám definitivně zajistily výhru.

Všichni naši závodníci se dostali pod čas 4.30s a nejlepší výkon byl 3.60s (Ondřej Hilgert). Díky těmto výborným časům jsme zvítězili a Ondra Hilgert navíc získal 2.místo v soutěži jednotlivců. Odměny pak rychle posloužily k doplnění ztracených kalorií. Všem klukům gratulujeme.

Text a foto:  M. Kopeček

 

Nejnovější příspěvky
Archivy