Vybojovali jsme stříbro!

Ve středu 7.12. se na základní škole v Lichnově uskutečnil tradiční turnaj v sálové kopané, kterého se zúčastnilo celkem pět základních škol: ZŠ Lichnov, ZŠ Horní Benešov, ZŠ Zátor, ZŠ Smetanův okruh a ZŠ Janáčkovo náměstí. Síly si vzájemně měřili žáci 4. a 5. tříd a to ve dvou sedmiminutových poločasech. I tato relativně krátká doba však byla fyzicky a často i psychicky velmi náročná.

Ve středu 7.12. se na základní škole v Lichnově uskutečnil tradiční turnaj v sálové kopané, kterého se zúčastnilo celkem pět základních škol: ZŠ Lichnov, ZŠ Horní Benešov, ZŠ Zátor, ZŠ Smetanův okruh a ZŠ Janáčkovo náměstí. Síly si vzájemně měřili žáci 4. a 5. tříd a to ve dvou sedmiminutových poločasech. I tato relativně krátká doba však byla fyzicky a často i psychicky velmi náročná.

Malí fotbalisté vstupovali do hry s velkým nasazením a postarali se o spoustu dramatických a sportovně bohatých okamžiků. Také našich šest reprezentantů projevilo velkou dávku obětavosti a odhodlání. Ani nevydařený start, kdy nám krnovský soupeř nadělil čtyřgólovou porážku naše hráče neodradil a v několika dalších zápasech dokázali, že to s míčem skutečně umí. Vybojovali krásné druhé místo, za což všem chlapcům, jmenovitě: Ondřeji Kosturovi (5.B), Davidu Bystroňovi (5.A), Michaele Kosturové (5.C), Kryštofu Horáčkovi (4.C), Robinu Vojtěšekovi (4.C), Tomáši Kolbasovi (4.C), děkujeme a gratulujeme!

Text a foto: Z. Škůrek

Předchozí

Archivy