Školní kolo Pythagoriády

V minulém týdnu proběhlo na naší škole školní kolo Pythagoriády. Této matematické soutěže se zúčastnili žáci 5.- 8. tříd. Všichni zúčastnění se snažili dle svých sil vypořádat se zadanými příklady. Uspěšní řešitelé budou reprezentovat naši školu na Okresním kole Pythagoriády. Všem zúčastněným děkujeme a žákům postupujícím do Okresního kola přejeme hodně „matematického štěstí“.

 

V minulém týdnu proběhlo na naší škole školní kolo Pythagoriády. Této matematické soutěže se zúčastnili žáci 5.- 8. tříd. Všichni zúčastnění se snažili dle svých sil vypořádat se zadanými příklady. Uspěšní řešitelé budou reprezentovat naši školu na Okresním kole Pythagoriády. Všem zúčastněným děkujeme a žákům postupujícím do Okresního kola přejeme hodně „matematického štěstí“.

Na Okresním kole Pythagoriády nás budou reprezentovat :
Ondřej Novák – 5.A, Eliška Jursová – 5.A, Jan Martínek – 5 .A,
Michal Urban – 6.M, Benjamín Fojtík – 6.M, Martin Bednář – 6.M, Libor Jurčák – 6.M

Za sekci matematiky Iva Brožovičová, Pavlína Nováková

Nejnovější příspěvky
Archivy