Andělská škola

Všude se říká, že jsou děti malí čertíci, ale v naší škole je tomu jinak. Nevěříte? Úterý bylo dnem, kdy se o tom mohli přesvědčit všichni kolemjdoucí. Andílků bylo všude spousta. Ve druhých třídách totiž probíhala Andělská škola.

Všude se říká, že jsou děti malí čertíci, ale v naší škole je tomu jinak. Nevěříte? Úterý bylo dnem, kdy se o tom mohli přesvědčit všichni kolemjdoucí. Andílků bylo všude spousta. Ve druhých třídách totiž probíhala Andělská škola.

A co se v Andělské škole děje? Od běžné školy se moc neliší. Plní se zde úkoly z matematiky, jazyka českého a čtení. Andílci hrají hry i vyrábí  třeba z papíru. Nachystané úkoly zvládli všichni Andílci lehce a ještě si při tom poslechli pohádku o Andílku Rafaelovi.

Rafael je celý den Andělskou školou provázel a ukázal jim, co se děje na nebi v tento předvánoční čas.

A my Vám přejeme, za všechny Andílky, Andělské Vánoce plné pohody.

Za všechny 2.třídy Eva Nevídalová

Nejnovější příspěvky
Archivy