Pomáháme pejskům

Jak ten čas rychle běží… Byla sobota 5. listopadu, kdy jsme s Tépéčkem navštívili psí útulek ve Slezských Pavlovicích. Tenkrát, když jsme viděli tu spoustu pejsků, z nichž každého potkal ne zrovna pěkný osud, napadlo nás, že za necelé dva měsíce budou vlastně Vánoce a toho by se dalo využít. Nemyslet jen na sebe, ale udělat také něco třeba právě pro naše „nejlepší přátelé“. 

Jak ten čas rychle běží… Byla sobota 5. listopadu, kdy jsme s Tépéčkem navštívili psí útulek ve Slezských Pavlovicích. Tenkrát, když jsme viděli tu spoustu pejsků, z nichž každého potkal ne zrovna pěkný osud, napadlo nás, že za necelé dva měsíce budou vlastně Vánoce a toho by se dalo využít. Nemyslet jen na sebe, ale udělat také něco třeba právě pro naše „nejlepší přátelé“. A proto jsme vyhlásili společně se školním parlamentem Vánoční sbírku pro pejsky z psího útulku. S organizací ve škole školnímu parlamentu děkujeme. Nejvíce bychom však chtěli poděkovat těm, kteří na tuto sbírku přispěli svými dárky a pomohou tak pejskům prožívat příjemněji zimní období. Všechny dárky (deky, granule, konzervy, piškoty,…), kterých byla pěkná hromádka, jsme předali a velmi nás těší, že se sbírka vydařila. Vedoucí útulku pán Tomáš Schulz také velmi děkuje a byl moc rád, že jsme pro ně zorganizovali tuto akci. Dovolte ještě, abychom Vám čtenářům těchto stránek za školní parlament a Tépéčko popřáli pěkné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2012.

Nejnovější příspěvky
Archivy