Chcete se stát Slovíčkovým králem?

Tak to není vůbec jednoduché. Museli byste chrlit jedno anglické slůvko za druhým, a to v intervalu pouhé minuty. Naši žáci od pátých do devátých tříd se tohoto nelehkého klání zúčastnili. Nejdříve se svými vyučujícími anglického jazyka pilně trénovali, potom následovala třídní kola, no a ti vskutku nejlepší z každé třídy postoupili do finále, kde bojovali o prvenství a čestný titul …

Tak to není vůbec jednoduché. Museli byste chrlit jedno anglické slůvko za druhým, a to v intervalu pouhé minuty. Naši žáci od pátých do devátých tříd se tohoto nelehkého klání zúčastnili. Nejdříve se svými vyučujícími anglického jazyka pilně trénovali, potom následovala třídní kola (kterých se zúčastnilo více jak 250 žáků), no a ti vskutku nejlepší z každé třídy postoupili do finále (53 žáků), kde bojovali o prvenství a čestný titul Slovíčkového krále. Byl to nelítostný boj, rozhodovala každá vteřina. A ptáte se, jak to všechno dopadlo?

5. ročník:

1. Natálie Tobiášková