Chcete se stát Slovíčkovým králem?

Tak to není vůbec jednoduché. Museli byste chrlit jedno anglické slůvko za druhým, a to v intervalu pouhé minuty. Naši žáci od pátých do devátých tříd se tohoto nelehkého klání zúčastnili. Nejdříve se svými vyučujícími anglického jazyka pilně trénovali, potom následovala třídní kola, no a ti vskutku nejlepší z každé třídy postoupili do finále, kde bojovali o prvenství a čestný titul …

Tak to není vůbec jednoduché. Museli byste chrlit jedno anglické slůvko za druhým, a to v intervalu pouhé minuty. Naši žáci od pátých do devátých tříd se tohoto nelehkého klání zúčastnili. Nejdříve se svými vyučujícími anglického jazyka pilně trénovali, potom následovala třídní kola (kterých se zúčastnilo více jak 250 žáků), no a ti vskutku nejlepší z každé třídy postoupili do finále (53 žáků), kde bojovali o prvenství a čestný titul Slovíčkového krále. Byl to nelítostný boj, rozhodovala každá vteřina. A ptáte se, jak to všechno dopadlo?

5. ročník:

1. Natálie Tobiášková

2. Eliška Jursová

3. Anna Smékalová,

    Adriana Zivčáková  

6. ročník:

1. Jana Sovadinová  

2. Richard Masař

3. Jiřina Kozmérová

7. ročník:

1. Patricie Schrammová  

2. Valerie Weinerová

3. Markéta Vlachová

8. ročník:

1. Nikola Svobodová  

2. Daniela Kotrlová

3. Václav Chrobák

9. ročník:

1. Eliška Krejčí

2. Helena Trojková

3. Adam Žilinský,

    Daniel Polanský,

    Barbara Bedáňová  

 

Archivy