Michal byl v okresním kole Pythagoriády druhý

Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v krnovském SVČ Méďa okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda 2011/2012. Účast v okresním finále si vybojovalo 14 úspěšných řešitelů ze ZŠ a gymnázií okresu Bruntál. Mezi nimi byli  4 žáci naší školy.

Ve čtvrtek 18. ledna proběhlo v krnovském SVČ Méďa okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda 2011/2012. Účast v okresním finále si vybojovalo 14 úspěšných řešitelů z okresu Bruntál. Mezi nimi byli  4 žáci naší školy. Náročných příkladů zaměřených na logické uvažování a prostorovou představivost se shostili výtečně a tři z nich se stali úspěšnými řešiteli okresního kola.

Michal Urban (6.M) se umístil na děleném 2. -3. místě. Martin Bednář (6.M) vybojoval 4. místo. Benjamín Fojtík (6.M) skončil na děleném 9.-11. místě.

Michalovi i oběma úspěšným řešitelům gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Text a foto: K. Handlíř

Archivy