Středa 15. února – den čtvrtý

Ráno jsme se probudili do počasí, že by člověk ani psa nevyhnal.  Sníh, vítr a viditelnost 15 m. Výcvik na lyžích jsme ale nevynechali a šli jsme brázdit v hlubokém sněhu svah na Kopřivné. Kolem  11 hod. na nás vykouklo sluníčko, ale záhy ho zakryly mraky. Po dobrém obědě (buchtičky s krémem), jsme jeli do Karlové Studánky, kde se jednotlivé skupiny vypravily získat zajímavosti o těchto lázních. Jedna skupina se vydala proniknout do tajů geocachingu.

Veronika Daňková  s kamarády napsala:

Střípky geocachingu

Paní učitelka Klimenková  je nadšenec  geocachingu. Naše skupinka se tedy vydala za dobrodružstvím s navigací v ruce. Zjišťovali jsme různé indicie, abychom si vypočítali finální souřadnice k hledání vysněné krabičky.  Všichni jsme se  po pás bořili  do hlubokého sněhu  a to  krok po kroku. Každý další pohyb nám způsoboval větší a větší potíže. Bohužel naše usilovné hledání nevedlo k cíli. Sněhu bylo tolik, že  se kešku přes naše úsilí nepodařilo  z téměř  dvoumetrové vrstvy  vyhrabat. Dobrodružná výprava se nám moc líbila.

Nejnovější příspěvky
Archivy