Školní turnaj ve stolním tenise

Kabinet tělesné výchovy oznamuje, že v pátek 24.2 2012 proběhne v Kasínu, od 14:30 hod. nultý ročník školního turnaje ve stolním tenise. Zveme všechny žáky, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své pingpongové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

Kabinet tělesné výchovy oznamuje, že v pátek 24.2 2012 proběhne v Kasínu, od 14:30 hod. nultý ročník školního turnaje ve stolním tenise. Zveme všechny žáky, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své pingpongové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

Zájemce žádáme, aby se zapsali na přihlášku umístěnou na nástěnce v pavilonu A, nebo  pavilonu B nejpozději do 15:00 hod. v úterý 21.2.

Kategorie budou určeny na základě počtu přihlášek.

Na vítěze čeká, kromě jiných cen i putovní pohár.

M. Kopeček a K. Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy