Hurá do Jeseníku!

V sobotu 18.2. navštívil turisticko – přírodovědný kroužek město Jeseník. Ve vlastivědném muzeu Vodní tvrz jsme si prohlédli stálou expozici (faunu, flóru a geologii ), zajímavou výstavu „lego„ a vyhráli si v herně, kde jsme si podle plánku i vlastní fantazie mohli z lega něco postavit. Ve Vodní tvrzi se nám líbilo, ale ta pravá zimní zábava nás čekala v lázních Jeseník.

V sobotu 18.2. navštívil turisticko – přírodovědný kroužek město Jeseník. Ve vlastivědném muzeu Vodní tvrz jsme si prohlédli stálou expozici (faunu, flóru a geologii ), zajímavou výstavu „lego„ a vyhráli si v herně, kde jsme si podle plánku i vlastní fantazie mohli z lega něco postavit. Ve Vodní tvrzi se nám líbilo, ale ta pravá zimní zábava nás čekala v lázních Jeseník. Zde jsme si obešli lázeňskou kolonádu, pokoulovali se, pohladili si sochu lva a vyřádili se ve sněhových závějích. Nakoukli jsme do lázeňského domu Priessnitz a v obchůdku U Hanky nakoupili něco pro radost rodičům. I když trochu promočení, poseděli jsme ještě v cukrárně Sofie a dali si teplé lázeňské oplatky. Čas rychle utíkal a my se už museli chystat na vlak. Výlet se nám vydařil a my máme další zážitky, na které budeme určitě dlouho vzpomínat.

Text a foto Jiřina Koudelková

Archivy