Známe nejlepší recitátory prvního stupně

Ve středu 22. února proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže. Malí recitátoři soutěžili v několika kategoriích a porota měla nelehký úkol, vybrat mezi více než 50-ti účastníky ty nejlepší. Ještě před samotnou soutěží si všichni společně zazpívali a procvičili jazýčky na několika jazykolamech. A pak už začalo velké recitátorské klání.

Ve středu 22. února proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže. Malí recitátoři soutěžili v několika kategoriích a porota měla nelehký úkol, vybrat mezi více než 50-ti účastníky ty nejlepší. Ještě před samotnou soutěží si všichni společně zazpívali a procvičili jazýčky na několika jazykolamech. A pak už začalo velké recitátorské klání. Chvíli čekání před vyhlášením výsledků zkrátilo dětem taneční vystoupení dětí z hudebně-dramatického kroužku pod vedením p. uč. Mirky Bánovcové. A kteří recitátoři si letos vedli nejlépe?

kategorie 1. tříd:

                              1. místo – Anetka Vojtěšková (1.A)
                              2. místo – Matýsek Meca (1.C)
                              3. místo – Natálka Kratěnová (1.B)                
 

kategorie 2.-3.tříd:     

                               1. místo – Nikolka Vrbová (3.A)
                               2. místo – Samuel Sovadina (3.B)
                               3. místo – Jirka Kovář (2.B)
                               4. místo – Janička Houbová (2.B)
Zvláštní cena za vlastní tvorbu – Janička Bednarčíková (2.A)
 

kategorie 4.tříd: 

                               1. místo – Kristýnka Gabajová (4 A)
                               2. místo – Ema Korchanová (4.A)
                               3. místo – Klárka Šťastná (4.C)
 

 

kategorie 5. tříd:  

                               1. místo –  Anička Smékalová (5.C)
                               2. místo –  Míša Kosturová (5.C¨)
                               3. místo –  Sára Szmeková (5.B)              
 

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži, výhercům gratulujeme a nejlepším ze všech kategorií budeme držet pěsti v okresním kole, které se bude konat v březnu v SVČ „Méďa“.

 

Text a foto:  Jana Matějková, Monika Galušková

Archivy