Zapomenutí kamarádi

“Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.”
Přátelství a kamarádství patří mezi nejkrásnější lidské vztahy. Kamarád může být do deště, o kamaráda se dá opřít jako o hůl, správný kamarád je nablízku, když je potřeba, kamarád dovede zahřát nejen u srdce. Neměli bychom na své kamarády zapomínat a nechávat je samotné a smutné.

Milí žáci!

Jak jste si již určitě všimli, připravil pro vás tým uklízeček naší školy výstavku zapomenutých přezůvek, mikin a svetrů. Nestyďte se a přijďte si na chodbu pavilonu A vybrat hodnotné kusy oblečení a obutí, vše zdarma. Pokud postrádáte ještě další věci, mohou se nacházet ve sběrných koších – informace podají paní uklízečky. Upozornění: výstavka končí v pátek 16. března, poté budou nevyzvednuté věci ekologicky zlikvidovány!

Vybírat můžete i v pohodlí domova z našeho internetového katalogu:

 

Text a foto:  Filip Andziol

 

Nejnovější příspěvky
Archivy