Konkurz do České televize

V  sobotu 3. března se zástupci našeho parlamentu Tomáš  Halíř (6.M) a Martin  Vondra (5.A) zúčastnili konkurzu do pořadu Zprávičky –  miniparlament  v České televizi.  Měli  zde  přednést a  obhájit  své návrhy poslance, o nichž se následně hlasovalo. Pokud by jejich návrh prošel hlasováním, postupují do dalšího kola.

V  sobotu 3. března se zástupci našeho parlamentu Tomáš  Halíř (6.M) a Martin  Vondra (5.A) zúčastnili konkurzu do pořadu Zprávičky –  miniparlament  v České televizi. Měli  zde  přednést a  obhájit  své návrhy poslance, o nichž se následně hlasovalo. Pokud by jejich návrh prošel hlasováním, postupují do dalšího kola. Oba žáci si vedli výborně a v současné době už můžeme s radostí oznámit, že Tomáš Halíř byl vybrán do  natáčení pořadu, které proběhne v sobotu 10. března v Praze.  Srdečně  blahopřejeme.

Na natáčení Tomáše doprovodí také 13 spolužáků “parlamenťáků”, kteří budou, jako diváci natáčení v České televizi sledovat.

Více o zprávičkách zde

Text a foto Petra Havlíčková

Nejnovější příspěvky
Archivy