Devátý ročník plavecké štafety

Ve středu 21.3. se  děti naši školy zúčastnily  DEVÁTÉHO ROČNÍKU PLAVECKÉ ŠTAFETY   kterou pořádá Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 – příspěvková organizace. Všechny děti se moc těšily a taky ze sebe vydaly ty nejlepší výkony. Každý z nich uplaval 25m volným způsobem. 

Ve středu 21.3. se  děti naši školy zúčastnily   DEVÁTÉHO ROČNÍKU PLAVECKÉ ŠTAFETY   kterou pořádá Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 – příspěvková organizace. Všechny děti se moc těšily a taky ze sebe vydaly ty nejlepší výkony. Každý z nich uplaval 25m volným způsobem.  Všech 50 dětí to zvládlo na jedničku. Náš čas byl 23:22,18. Děti moc chválíme za snahu a děkujeme za účast. Už se těšíme,  že si to brzy zopakujeme na plavecké štafetě o pohár starostky města Krnova. Tak trénujte,  ať se dobře umístíme.

Text:  M.Košinarová,  foto:  J. Zdráhalová

Nejnovější příspěvky
Archivy