Pohádkové postavičky z večerníčků

V pátek 16.3.2012 jsme s malými čtenáři V. oddělení navštívili knihovnu, kde pro nás paní knihovnice Naďa Lhoťanová nachystala úžasnou besedu o pohádkových postavách z večerníčků. Samozřejmě jsme nejprve prověřili, jak děti sledují večerníčky a zjistili jsme, že hodně málo.

V pátek 16.3.2012 jsme s malými čtenáři V. oddělení navštívili knihovnu, kde pro nás paní knihovnice Naďa Lhoťanová nachystala úžasnou besedu o pohádkových postavách z večerníčků. Samozřejmě jsme nejprve prověřili, jak děti sledují večerníčky a zjistili jsme, že hodně málo. To nás mrzelo, ale pak si to děti napravily tím, že soutěžily v poznávání postav a jejich kamarádů a vedlo se jim velice dobře.

První místo vyhrála Daniela Jošková z 1.B a na druhém místě byl Adam Bednárek také z 1.B.

Paní knihovnici moc děkujeme za besedu a sladkou odměnu. Už se těšíme, co si příště pro nás přichystá.

Text a foto: M. Košinarová

Nejnovější příspěvky
Archivy