Hlasuj ještě dnes!

V pátek dne 30. března se konala na naší škole akce “Noc s Andersenem“. Součástí byla také soutěž o nejhezčí Pickwick hrnek. Návrh jsme přihlásili pod jménem paní učitelky a nyní je potřeba dát mu co nejvíce hlasů!!! Pomoz nám vyhrát a hlasuj. Zapoj celou svou rodinu, kamarády i známé! Čím víc hlasů právě naší škole pošlete, tím větší možnost máme vyhrát posezení do školy!

 V pátek dne 30. března se konala na naší škole akce “Noc s Andersenem“. Součástí byla také soutěž o nejhezčí Pickwick hrnek. Návrh jsme přihlásili pod jménem paní učitelky a nyní je potřeba dát mu co nejvíce hlasů!!! Pomoz nám vyhrát a hlasuj. Zapoj celou svou rodinu, kamarády i známé! Čím víc hlasů právě naší škole pošlete, tím větší možnost máme vyhrát posezení do školy, o které už tak dlouho a pracně usilujeme!!

Hlasujte na stránkách www.pickwick.cz

Podmínky pro hlasování jsou:

  • 1)Zaregistrovat se
  • 2)Soutěže = Galerie = Vítězný hrnek hlasovat pro (Alice Hlaváčová) na 3-4 stránce http://www.pickwick.cz/soutezni-hrnky/?strana=4  
  •                                                                                                Lucie Bystroňová 8.B
  •                                                                                                                                                                                          
  •  

    Archivy