Pětka bodovala ve vybíjené!

Ve středu 28.3. se chlapci 5. tříd zúčastnili  turnaje ve vybíjené na ZŠ Žižkova v Krnově. Přesto, že v současné době nemáme ideální podmínky k tréninku, vybojovali krásné třetí místo, hned za favority turnaje ( ZŠ Žižkova a ZŠ Smetanův okruh). Celému týmu právem náleží velká pochvala za nelehký souboj. Výbornou hru předvedli zejména Kuba Droběna (5.A ) a Ondra Kostura (5.B) .

Ve středu 28.3. se chlapci 5. tříd zúčastnili  turnaje ve vybíjené na ZŠ Žižkova v Krnově.. Přesto, že v současné době nemáme ideální podmínky k tréninku, vybojovali krásné třetí místo, hned za favority turnaje ( ZŠ Žižkova a ZŠ Smetanův okruh). Celému týmu právem náleží velká pochvala za nelehký souboj. Výbornou hru předvedli zejména Kuba Droběna (5.A ) a Ondra Kostura (5.B) .

Dívky odehrály svůj turnaj ve vybíjené v pátek 30.3. 2012 . Neměly to jednoduché. Družstvo složené z žákyň 4. a 5. ročníků se nám podařilo sestavit do konečné podoby teprve den před soutěží. Velká nemocnost a úrazy nás nutily pořád družstvo nově kombinovat. Dívky měly zpočátku respekt z velké tělocvičny a také velkou trému, ale hrály jako o život. Chtěli bychom vyzvednout hlavně perfektní a velmi bojovou hru Valérie z 5.c, výbornou hru kapitánky družstva – Pavlu z 5.b a také další oporu družstva Taru z 5.a. Pochvalu si zaslouží všechny hráčky. Byly velmi disciplinované a bezproblémové. Výsledkem bylo nakonec 4. místo v okrskovém kole.

Text a foto: L. Bokischová, P. Havlíčková

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy