Microsoft Office Arena 2012

Word, Excel, PowerPoint …. Microsoft si pro nás připravil náročnou soutěž, která měla prověřit naše znalosti a dovednosti v práci s těmito programy. My jsme se ale nezalekli a pustili jsme se do boje. A povedlo se. Ve velké konkurenci se podařilo hned dvěma našim žákům postoupit mezi 15 nejlepších do krajského kola.

Word, Excel, PowerPoint …. Microsoft si pro nás připravil náročnou soutěž, která měla prověřit naše znalosti a dovednosti v práci s těmito programy. My jsme se ale nezalekli a pustili jsme se do boje. A povedlo se. Ve velké konkurenci se podařilo hned dvěma našim žákům postoupit mezi 15 nejlepších do krajského kola. 

Daniela Kocubová a Petr Novák (oba 7.M) se vydali v úterý 10.4.2012 změřit své síly s ostatními žáky na Mendelovu střední školu v Šenově u Nového Jičína. Čekaly je tři dlouhé hodiny úprav dokumentů, zpracovávaní tabulek, výpočtů a prezentací. S náročnými úkoly si poradili skvěle a i když výsledky ještě neznáme, děkujeme jim za reprezentaci a držíme palce!

Text a foto: Veronika Pazderová

Nejnovější příspěvky
Archivy