Microsoft Office Arena 2012

Word, Excel, PowerPoint …. Microsoft si pro nás připravil náročnou soutěž, která měla prověřit naše znalosti a dovednosti v práci s těmito programy. My jsme se ale nezalekli a pustili jsme se do boje. A povedlo se. Ve velké konkurenci se podařilo hned dvěma našim žákům postoupit mezi 15 nejlepších do krajského kola.

Daniela Kocubová a Petr Novák (oba 7.M) se vydali v úterý 10.4.2012 změřit své síly s ostatními žáky na Mendelovu střední školu v Šenově u Nového Jičína. Čekaly je tři dlouhé hodiny úprav dokumentů, zpracovávaní tabulek, výpočtů a prezentací. S náročnými úkoly si poradili skvěle a i když výsledky ještě neznáme, děkujeme jim za reprezentaci a držíme palce!

Text a foto: Veronika Pazderová