Střípky z Dánska

Díky projektu “Empowering students as future European citizens” – podpořený programem Evropské unie Comenius partnerství škol, který naše škola spolu s dánským Odense a italskou Florencií realizuje, se skupina 14 žáků a dvou učitelů vydala na týdenní pobyt k dánským partnerům do Odense.

Díky projektu ´Empowering students as future European citizens´- Comenius partnerství škol: Odense (Dánsko) – Krnov (Česká republika) –  Florencie (Itálie) se skupina 14 žáků a dvou učitelů naší školy vydala na týdenní pobyt u dánských partnerů v Odense. Po srdceryvném rozloučení s Krnovem jsme v neděli večer překonali Polsko a v Německém Rostocku se v noci nalodili na trajekt. Na něm jsme mohli utišit obavy z vln díky klidnému moři, dospat propovídané hodiny z autobusu a na závěr obdivovat východ slunce nad Baltským mořem. Nádhera! V přístavu Getser jsme vyjeli ošleháni mořským větrem vstříc dánskému ránu.

Den první, aneb viděli jsme dánskou královnu    (pondělí 16. dubna 2012)

Den druhý, aneb s ponocným po památkách Odense  (úterý 17. dubna 2012)

Den třetí, aneb návštěva u H. CH. Andersena, ZOO a cena pro Marušku (středa 18. dubna 2012)

Den čtvrtý a pátý, máme na pilno, loučení   (čtvrtek a pátek 19. a 20. dubna 2012)

Následující

Archivy