Cyklisté dojeli čtvrtí

Naši žáci, kteří úspěšně postoupili z okrskového kola dopravní soutěže mladých cyklistů, se ve středu 16. května zúčastnili okresního kola. I přes chladné počasí vládla soutěží dobrá nálada a sportovní nadšení. Žáci soutěžili v disciplínách: Jízda na kole dle dopravních předpisů, jízda zručnosti, znalost zdravovědy a test dopravních předpisů.

Naši žáci, kteří úspěšně postoupili z okrskového kola dopravní soutěže mladých cyklistů, se ve středu 16. května zúčastnili okresního kola. Dominika Volná, Daniel Chmelař, Jana Samková a Tomáš Benda reprezentovali naši školu. I přes chladné počasí vládla soutěží dobrá nálada a sportovní nadšení. Žáci soutěžili v disciplínách: Jízda na kole dle dopravních předpisů, jízda zručnosti, znalost zdravovědy a test dopravních předpisů. V konečném hodnocení jsme se umístili na 4. místě. Příští školní rok se bude soutěž opakovat a my tam určitě chybět nebudeme.

Text a foto: Martin Košútek

Archivy