Rozhledna a Eldorádo

Pomalu se blíží prázdniny, a abychom si čekání na ně zpříjemnili, naplánovali jsme si s TPK takový menší výlet. V sobotu 19. 5. jsme si „vyšlápli“ na rozhlednu na Hraničním vrchu v Městě Albrechticích. V dálce šel vidět cvilínský kostel a rozhledna, zasněžený kopec v blízkosti Pradědu a jiné zajímavosti.

Pomalu se blíží prázdniny, a abychom si čekání na ně zpříjemnili, naplánovali jsme si s TPK takový menší výlet. V sobotu 19. 5. jsme si „vyšlápli“ na rozhlednu na Hraničním vrchu v Městě Albrechticích. V dálce šel vidět cvilínský kostel a rozhledna, zasněžený kopec v blízkosti Pradědu a jiné zajímavosti. Po zdolání kopce nám v teplém počasí přišla vhod osvěžující zmrzlina v městské cukrárně. Autobusem jsme potom dojeli do Holčovic, kde jsme si prohlédli Eldorádo – první dinopark u nás. Kromě pravěkých zvířat zde byla k vidění také perníková chaloupka s ježibabou, Sněhurka s trpaslíky a další postavičky. Nakonec jsme se vyskotačili na hřišti u autobusové zastávky a pak plní zážitků jeli spokojeně domů.

    

Text a foto: Jiřina Koudelková

Nejnovější příspěvky
Archivy