První vystoupení rockové části školní kapely SAH na naší škole.

Na závěr programu deštivého dne dětí si připravili kluci ze školní kapely vystoupení pro všecky spolužáky. Pátou vyučovací hodinu se sešli všichni fanoušci na pavilonu „A“, kde už kluci připravili vše potřebné a začal půlhodinový „koncert“.

Na závěr programu deštivého dne dětí si připravili kluci ze školní kapely vystoupení pro všecky spolužáky. Pátou vyučovací hodinu se sešli všichni fanoušci na pavilonu „A“, kde už kluci připravili vše potřebné a začal půlhodinový „koncert“. Songy od kapely AC/DC zněly celou školou a diváci si tentokrát opravdu přišli na své. Atmosféra byla výborná a zážitek pro účinkující i pro diváky moc pěkný. Celá „show“ byla vlastně generální zkouškou před vystoupením na krnovském náměstí, kde kluci hrají ve čtvrtek 7.6. asi ve 14:00 hod. Jste srdečně zváni.

Členové kapely: sólová kytara Šimon Míček, rytmická kytara Jan Stanovský, bicí Aleš Bažo (žáci 7.M). Zpěv Vojtěch Plánka (7.B). Baskytara Martin Kopeček (vedoucí).

Hudební seskupení SAH (soubor amaterských hudebníků), započalo svou činnost na podzim roku 2011. Jeho tvorba je velmi různorodá od skotských balad až po rokové legendy AC/DC. Již dnes se dělí na dvě navzájem spolupracující skupiny. Rockovou sekci vede Martin Kopeček a klasickou Jirka Šiffner.

Zájemci s řad milovníků hudby mají dveře do souboru otevřené. Od září jedeme nanovo a ve spolupráci s partnerskou školu v polském Prudniku.

Text: M. Kopeček, Foto: T. Halíř, J. Šantrůček

Nejnovější příspěvky
Archivy