Školní přebor v ŠACHU

Kabinet tělesné výchovy oznamuje, že ve středu 27.6. 2012 proběhne ve sborovně, od 8:30 hod. nultý ročník školního přeboru v ŠACHU. Zveme všechny žáky, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své šachové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

Kabinet tělesné výchovy oznamuje, že ve středu 27.6. 2012 proběhne ve sborovně, od 8:30 hod. nultý ročník školního přeboru v ŠACHU. Zveme všechny žáky, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své šachové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

V nultém ročníku budeme soutěžit ve dvou kategoriích. 1. kategorie – žáci 1.-5. tříd a v 2. kategorii – žáci 6.-9. tříd. Zájemce žádáme, aby se zapsali na přihlášku umístěnou na nástěnce v pavilonu A, nebo pavilonu B nejpozději do 14:00 hod. do úterý 21.6. 2012.

Na vítěze čeká, kromě jiných cen i putovní pohár.

K. Handlíř

Archivy