Atletický trojboj a čtyřboj 1. stupně

Dlouho se připravovali mladí atleti na školní kolo v lehké atletice. Až po změření sil v jednotlivých třídách, vybraly paní učitelky ty nejlepší, kteří šli reprezentovat svoji třídu. Dne 8. června jsme se sešli na školním hřišti, počasí nám přálo a závody mohly začít.

Žáci 1. a 2. tříd závodili v trojboji ( hod míčkem, skok daleký, běh na 50 m), žáci 3. – 5. tříd ve čtyřboji ( plus běh na 800 m).
Dne 8. června jsme se sešli na školním hřišti, počasí nám přálo a závody mohly začít. Atmosféra byla ryze sportovní, závodníci si navzájem fandili a podporovali se. Děkujeme za pomoc při organizaci závodu žákům 8.M.
A zde jsou výsledky:

1. Gabaj Vojtěch
2. Kostura Ondřej
3. Piska Jakub

Všem, kteří se umístili GRATULUJEME a všem přejeme hodně dalších sportovních úspěchů . Sportu zdar !

Text: Iva Hoferková
Foto: Ludmila Bokischová