Betula pendula

V sobotu 9. června jsme se již tradičně zúčastnili 18. ročníku přírodovědné soutěže Betula pendula v prostorách Starého hliniště. Žáci byli podrobeni otázkám z botaniky a zoologie a naši byli, jak jinak, nejlepší!

V sobotu 9. června jsme se již tradičně zúčastnili 18. ročníku přírodovědné soutěže Betula pendula v prostorách Starého hliniště. Žáci byli podrobeni otázkám z botaniky a zoologie a naši byli, jak jinak, nejlepší!

Na prvním místě se umístilo družstvo žáků: Nikol Slejšková, Markéta Horáková a Markéta Vlachová. Aby to nebylo málo, obsadili jsme i druhé místo s družstvem Daniela Kocubová, Hanna Olšanská a Aneta Kořínková. V rámci soutěže si žáci prošli naučnou stezku starého hliniště. Všem zúčastněným blahopřejeme a za rok určitě nebudeme chybět.

Text a foto: Mgr. Martin Košútek

Nejnovější příspěvky
Archivy