AC/DC dunělo krnovským náměstím

Naše rocková kapela vystoupila 7.6. na krnovském náměstí v rámci Dne sociálních služeb. Kapela je pořád ještě nezkušená, ale i tak kluci dokázali nacvičit šest písní od světoznámé kapely AC/DC, která je zároveň jejich velkým vzorem. Předpremiéru měli kluci 1.6. na naší škole.

Naše rocková kapela vystoupila 7.6. na krnovském náměstí v rámci Dne sociálních služeb. Kapela je pořád ještě nezkušená, ale i tak kluci dokázali nacvičit šest písní od světoznámé kapely AC/DC, která je zároveň jejich velkým vzorem. Předpremiéru měli kluci 1.6. na naší škole.

Ve 14:00 nastoupili na pódium a spustili půlhodinovou produkci. Atmosféra byla výborná a kluci sklidili mnoho chvály od organizátorů i přihlížejících i přes technické problémy, které se nám bohužel nevyhnuly. Kluci se s tím poprali parádně, Aleš Bažo například odbubnoval píseň, i když se mu naše provizorní bicí během vystoupení doslova rozsypaly pod rukama, a nechal si je opravit až v pauze.

Akce to byla úžasná a dala nám nejen krásný zážitek, ale i mnoho zkušeností. Jsme za to moc vděčni organizátorům i všem, kdo nás podporují.
Sestava byla opět Šimon Míček u sólové kytary, Aleš Bažo za bicími, Jan Stanovský s rytmickou kytarou, Vojtěch Plánka jako zpěvák a Martin Kopeček s baskytarou.

Další minimálně čtyři vystoupení veřejného i soukromějšího rázu čekají kluky ještě před koncem školního roku i o prázdninách. Jedno z nich je v polském Prudniku, kde tentokrát nastoupí celý SAH, nejen jeho rockové křídlo.

Kdo by chtěl vidět část vystoupení, konkrétně písně Thunderstruck a Shoot to thrill, stačí zadat tyto adresy do vyhledávače.

Video záznam 1. část

Video záznam 2. část

Text: Martin Kopeček

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy