Věšeli jsme školníka aneb závěr roku ve stylu rocku, sportu, umění a střelby

Poslední týden ve školním roce si žáci neodseděli v lavicích. V pondělí 26.6. se odehrál bleskový turnaj mezi třídami ve fotbale a v úterý byl mezi pavilony připraven prostor, kde žáci každé třídy předváděli scénky nebo jiné výstupy. Fantazii se meze nekladly…

Poslední týden ve školním roce si žáci neodseděli v lavicích. V pondělí 26.6. se odehrál bleskový turnaj mezi třídami ve fotbale, který tentokrát naštěstí nepřinesl žádné zranění, ale zato spoustu pěkných akcí a gólů. Některé třídy měly sebou i transparenty, fanoušky a vybičované nervy.Atmosféra byla parádní a všechny třídy předvedly, že nejsou žádné nemehla. Nakonec vybojovali v kategorii 8. – 9.tříd první místo hráči z 8.B. V kategorii 6. – 7.tříd zvítězili žáci 7.A po obrovském boji, kdy se nakonec musely počítat poměry míčů, protože body nerozhodly. Gratulujeme. 

V úterý byl mezi pavilony připraven prostor, kde žáci každé třídy předváděli scénky nebo jiné výstupy. Fantazii se meze nekladly, takže byla k vidění rodina Simpsonových, oběšený školník ze 6.M, deset vytrhnutých zubů, dražba triček, trhání klíštěte či ochutnávka velmi dobrých zákusků napečených 8.M. Třídní výjevy proložili krásným zpěvem děvčata ze 7.B a naše rocková kapela více než půlhodinovým koncertem. Na závěr děti shlédly ukázku středověkých soubojů a střelbu ze středověké hákovnice.
Den se opravdu vydařil díky ochotným a aktivním dětem i učitelům. Děkujeme jim všem i našim pomocnicím Zuzce a Markétě z 9.B.

 

Organizace – Kopeček Martin, Petra Divecká

Nejnovější příspěvky
Archivy