Atletika ŠD

Ve středu 27.6.2012 děti ŠD soutěžily v atletických disciplínách – běh 50m, skok daleký, hod kriketovým míčkem. Všichni vyzbrojeni soutěživou náladou se pustili do závodění.

Ve středu 27.6.2012 děti ŠD soutěžily v atletických disciplínách – běh 50m, skok daleký, hod kriketovým míčkem. Všichni vyzbrojeni soutěživou náladou se pustili do závodění. My vychovetelky a pomocníci ze čtvrtých a pátých tříd jsme jim vše měřili a zapisovali. Děti se snažily a taky to bylo vidět na jejich výkonech. Po celém zápolení jsme vše spočítali a vyhodnotili tři nejlepší kluky a holky z první, druhé a třetí třídy. Před všemi nastoupenými dětmi jsme vyhlásili a odměnili vítěze. Všechny zúčastněné děti dostaly pochvalný list a malou sladkou odměnu. Samozřejmě všem pomocníkům patří velké dík a příští rok už se těšíme na nové rekordy!

 

Foto a text: Miluše Košinarová

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy