Hledání pokladu

Cíl byl jasný! Zlaté mince nás pomalu, ale jistě vedly na Ježečkův palouček. Tam už na nás čekala 8.A s paní učitelkou Hlaváčovou. Děti dostaly hrací karty a  plnily úkoly na stanovištích. Těch bylo celkem šest a museli jsme se hodně snažit. Osmáci si nás proklepli z přesnosti, vytrvalosti, obratnosti, ale i anglických vědomostí a nechyběla ani zkouška smyslová.

Den před vysvědčením se 3.A vypravila za dobrodružstvím…

Cíl byl jasný! Zlaté mince nás pomalu, ale jistě vedly na Ježečkův palouček. Tam už na nás čekala 8.A s paní učitelkou Hlaváčovou. Děti dostaly hrací karty a  plnily úkoly na stanovištích. Těch bylo celkem šest a museli jsme se hodně snažit. Osmáci si nás proklepli z přesnosti, vytrvalosti, obratnosti, ale i anglických vědomostí a nechyběla ani zkouška smyslová.

Nakonec děti vyluštily tajný vzkaz pomocí Morseovy abecedy, který jim prozradil, kde je ukrytý poklad! Opravdu tam byl a každý si ho kousek odnesl. Čas byl neúprosný a tak jsme po společném opékání museli spěchat do školy.

Celé 3.A se tento den moc líbil. Kromě diplomů a medailí jsme si ještě přece něco odnesli … Mít partnerskou třídu je vlastně fajn…

Děkujeme 8.A a paní učitelce Hlaváčové za skvěle připravený program.

Text a foto: spokojená 3.A

Archivy