Stavební práce v plném proudu

O letošních prázdninách určitě škola neodpočívá, není tu ten pověstný klid, ale chodbami se rozléhá zvuk všemožné stavební techniky. Krásného letního počasí využívají stavbaři k práci na hrubé stavbě zázemí tělocvičny.

O letošních prázdninách určitě škola neodpočívá, není tu ten pověstný klid, ale chodbami se rozléhá zvuk všemožné stavební techniky.
Krásného letního počasí využívají stavbaři k práci na hrubé stavbě zázemí tělocvičny. Budou zde šatny, sociální zařízení, kabinety, sklady a vzduchotecnika. Své místo již našli také betonové stupně budoucí tribuny. Půdorys budoucí tělocvičny je už také patrný,  vymezují  jej betonové nosníky.

Kromě výstavby tělocvičny se také realizuje připojení UZT (ústřední zdroj tepla) na školní výměníkovou stanici v rámci projeku “Teplofikace sídliště u Nemocnice Krnov”, který realizuje firma Dalkia. Každý pavilon a tělocvična tak budou připojeny na UZT a vznikne v nich odběrné tepelné zařízení.

Ať je počasí stavbařům i nadále nakloněné a stavba roste jako z vody.

 

Informace o stavbě tělocvičny

Nejnovější příspěvky
Archivy